Mavi Yolculuk İçin İdeal 3 Rota

Mavi yolculuk ta pek çok rota vardır ancak hem zamanın kıtlığı, hem de ekonomik durumlar ya da işlerin yoğunluğu nedeniyle ve turları bölerek turlarınızı planlamanız gezip göreceğiniz yerleri daha rahat inceleyip içinize sindirerek gezintinizi yapmanızda fayda vardır. Mavi yolculuk için ideal 3 rota belirleyerek turunuza başlamanızda fayda vardır.

Mavi yolculuk için bu anlamda yurdumuzla başlangıç yapmakta fayda var. Üç tarafı denizlerle çevrili bir ülkede yaşayıp turlara katılarak mavi yolculuk yapmayan ya da çeşitli nedenlerden dolayı yapamayan insanlar için çok farklı ve harika bir deneyim olacak olan bu turların doğru rehberleri bularak yapmak önemlidir. Kilometreleri aşmasına rağmen yolları bilmediği için asıl görülecek yerleri görmeden tatil yeri arayıp dönenlerden olmamak için hem tur öncesi araştırma yapılmalı hem de doğru yerlerde konaklayıp yolculuğa çıkılmalıdır.

Mavi Yolculuk İçin İdeal 3 Rota

Mavi rotanın adresi bölge bölge değişiyor renkleniyor, şekilleniyor ve ruhunuzda yüzlerce rengin oluşmasını sağlıyor. Marmara bölgesinde ayrı, Akdeniz bölgesinde ayrı, Karadeniz ve Ege denizi kıyılarından ayrı ayrı rotalara kalkan rotalar sizlere çok farklı dünyalara taşıyor. Turlar çoktan seçmeli olduğu için her yıl ve ya her sezon bir denizin seçilip, gezilecek bölgelerini ziyaret ederek işe başlarsanız her seferinde farklı bir heyecan yaşama fırsatı kazanmış olursunuz.

Bodrum, Marmaris, Datça ile üçlü tura başlayabilir ve bu beldelerde bulunan plajları, çarşıları, tarihi ve turistlik mekânları, konaklama alanlarını, hatta yüzme ve dalgıçlık okullarını ziyaret edebilir, yöresel yemekleri ve meşhur lokantaları ziyaret ederek müthiş damak deneyimleri yaşayabilirsiniz

Yolculuklar ve tekne turları gün gün konaklamalı olup, ziyaret ettiğiniz yerin hem gündüz hem de gece ile ilgili harika güzellikleri keşfedeceksiniz. Yılın bütün yorgunluğunu ve stresini atmanız için biçilmiş kaftan olan bu gezileri unutamayacaksınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir